Zet je artikelen op je verlanglijstje. Log in om het lijstje te bewaren of om hem door te kunnen sturen.
-
Geschikt vanaf: 6 jaarAantal pagina's: 208Auteur: Annie M.G. SchmidtMerk: Centraal BoekhuisKarakter: Fiep WestendorpIllustrator: Fiep WestendorpBindwijze: HardcoverTaal: NederlandsUitgever: Querido -
-
-
Klik op de foto om in te zoomen.
Klik op de video om af te spelen.
Deze week al {1} keer verkocht
Dit artikel is momenteel niet leverbaar
Bekijk meer Kleuterboeken 4 t/m 6 ... Meer Kleuterboeken 4 t/m 6 ... Bekijk meer Kleuterboeken 4 t/m 6 ... Meer Kleuterboeken 4 t/m 6 ...Dit vind je misschien ook leuk
Omschrijving
In de Petteflet is een kamer vrij. Als Pluk dat hoort rijdt hij er in zijn rode kraanwagen snel naartoe en gaat in de torenkamer wonen, helemaal bovenin. Eindelijk heeft hij een huis. En hij krijgt er meteen heel veel vrienden bij: Zaza de kakkerlak bijvoorbeeld, en Dollie de duif, meneer Pen, de Stampertjes en Aagje. Samen met hen beleeft hij steeds weer nieuwe avonturen.
Deze feestelijke uitgave is uitgebreid met illustraties van Fiep Westendorp die niet eerder in boekvorm verschenen. Auteur: Annie M.G. Schmidt. Inhoud: 208 pagina's. Geschikt vanaf 6 jaar.
Deze feestelijke uitgave is uitgebreid met illustraties van Fiep Westendorp die niet eerder in boekvorm verschenen. Auteur: Annie M.G. Schmidt. Inhoud: 208 pagina's. Geschikt vanaf 6 jaar.
Lees meer
Te vinden in de volgende categorieën:
Specificaties
| Artikelcode: | 3011369 |
| Afmeting artikel: | 25 x 19 cm |
| Afmeting verpakking: | 25,8 x 19,8 x 1,9 cm |
| Geschikt vanaf: | 6 jaar |
| EAN code: | 9789045110950 |
| Prijs in euro's: | Incl. BTW en excl. verzendkosten |
| Meer van Fiep Westendorp: | |
| Verschijningsjaar: | 2010 |
| Aantal pagina's: | 208 |
| Auteur: | Annie M.G. Schmidt |
| Illustrator: | Fiep Westendorp |
| Bindwijze: | Hardcover |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Querido |
Te vinden in de volgende categorieën:
Bezorging
-
Gratis verzenden vanaf € 45 in
- Afhalen bij ons filiaal in Ede
-
Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.