Nog voor gratis verzending (gratis verzending vanaf € 45) Gratis verzending!
Je kijkt naar: Ik lees met de Zoete Zusjes 2
10,50
Nu besteld, morgen in huis - Express Service
 
Nog voor gratis verzending (gratis verzending vanaf € 45) Gratis verzending!

Ik lees met de Zoete Zusjes 2

Afmeting artikel: 24,7 x 17,6 x 1 cm
Nieuw
Klik op de foto om in te zoomen.
Nu besteld, morgen in huis - Express Service
10, 50
Gratis verzenden vanaf € 45 in NL BE DE
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Bezorgd bij je thuis of 3000+ afhaalpunten
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Grootste assortiment van BE
Gratis af te halen bij een Lobbes servicepunt

4.7 van 5.0
van 57.280 reviews
Uitstekend bevonden door onze klanten
Omschrijving
Leren lezen is nog leuker met de Zoete Zusjes! Daarom zijn er nu drie gloednieuwe Zoete Zusjes-titels van oplopend niveau:


  • Ik lees met de Zoete Zusjes: voor de allerjongste lezers in groep 2 en begin groep 3 die woorden en klanken leren herkennen.

  • Samen lezen met de Zoete Zusjes: voor beginnende lezers die een aantal maanden leesonderwijs hebben gehad.

  • Lekker lezen met de Zoete Zusjes: voor kinderen die al ongeveer een jaar leesonderwijs hebben gehad.



In ieder boek beleven de Zoete Zusjes Saar en Janna weer allerlei avonturen. En nu kunnen ook de jongste lezers daarvan meegenieten! Met in totaal maar liefst 144 bladzijden leesplezier zullen kinderen in groep 2 en 3 kunnen beginnen met het herkennen en lezen van de eerste letters, woordjes en zinnen. Eerst samen, en dan zelf! Natuurlijk zijn de verhalen weer opgevrolijkt met de leukste illustraties van Iris Boter.

In het eerste boekje, 'Ik lees met de Zoete Zusjes', leren kinderen klanken en woorden herkennen met hakken en plakken. Door de simpele woorden van één lettergreep en zeer korte zinnen kunnen startende lezers beginnen met het leren herkennen van klanken en woorden en korte zinnen maken. Voor de allerjongste lezers in groep 2 en begin groep 3.



Lees meer
Specificaties
Artikelcode: 3010980
Afmeting artikel: 24,7 x 17,6 x 1 cm
Geschikt vanaf: 5 jaar
EAN code: 9789043935401
Prijs in euro's: Incl. BTW en excl. verzendkosten
Meer van De Zoete Zusjes:
Merk: Centraal Boekhuis
Aantal pagina's: 48
Auteur: Hanneke de Zoete
Kleur: Multi kleuren
Taal: Nederlands
Materiaal: Papier
Bezorging
  • Gratis verzenden vanaf € 45 in NL BE DE
  • Afhalen bij ons filiaal in Ede
  • Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
    Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
    We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.

Heb je een vraag over 'Ik lees met de Zoete Zusjes 2'?

Velden gemarkeerd met een * zijn verplichte velden.
Sluiten
  • Grootste assortiment van BE
    Van knutselsets tot knuffels en van spellen tot cadeautjes: met ruim 35.000 speelgoedartikelen vind je altijd iets speciaals.
  • Voor 23:59 besteld, morgen in huis *
    Bestel op werkdagen vóór 16:00 uur en je pakketje heb je morgen al in huis! Tussen 16:00 en 23:59 uur besteld? Voor € 2,99 extra bezorgen we je bestelling alsnog de volgende dag.
  • Gratis retourneren
    Bij Lobbes ben je verzekerd van een mooie aankoop! Artikel niet naar wens? Je mag deze binnen 30 dagen gratis retourneren.
  • Gratis verzenden vanaf € 45
    Bestellingen vanaf € 45 worden gratis verzonden. Voor een bestelling onder de € 45 betaal je € 5,99 verzendkosten.
Ik lees met de Zoete Zusjes 2