Zet je artikelen op je verlanglijstje. Log in om het lijstje te bewaren of om hem door te kunnen sturen.
Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - Disney Frozen 2
Afmeting artikel:
20,7 x 7 x 6,5 cm, inhoud 350 ml
-
Afmeting artikel: 20,7 x 7 x 6,5 cm, inhoud 350 mlAfmeting verpakking: 21 x 7,5 x 7,5 cmMerk: DisneyKarakter: FrozenMateriaal: RVS -
-
Klik op de foto om in te zoomen.
Klik op de video om af te spelen.
Nu leverbaar
29,
99
|
Gratis verzenden vanaf € 45 in
|
|
| Bezorgd bij je thuis of 3000+ afhaalpunten | |
| Gratis retourneren binnen 30 dagen | |
| Betaal gemakkelijk achteraf met Klarna | |
| Grootste assortiment van BE | |
| Gratis af te halen bij een Lobbes servicepunt |
4.7 van 5.0
van 57.978 reviews
van 57.978 reviews
Uitstekend bevonden door onze klanten
Omschrijving
Cool én koel het schoolplein op met deze mooie flip-up isoleerfles met Frozen II print. De isoleerfles zorgt ervoor dat het drinken van jouw zoon of dochter de hele dag lekker koel blijft. De fles is voozien van een handig flip-up drinksysteem, waarmee zelfs de kleinste kinderhandjes overweg kunnen. Even de tuit omhoog duwen en drinken maar! De tuit is verbonden met een rietje en de fles is gegarandeerd lekvrij. De isoleerfles kan in de schooltas, maar is ook voorzien van een handig draaglusje. De flip-up fles is ook geschikt voor bruisend water (tip: vul de fles in dit geval niet helemaal tot de rand). Natuurlijk is de fles volledig BPA-vrij en is hij gemakkelijk schoon te maken.
Lees meer
Te vinden in de volgende categorieën:
Specificaties
| Artikelcode: | 4310869 |
| Afmeting artikel: | 20,7 x 7 x 6,5 cm, inhoud 350 ml |
| Afmeting verpakking: | 21 x 7,5 x 7,5 cm |
| EAN code: | 8720294005445 |
| Prijs in euro's: | Incl. BTW en excl. verzendkosten |
| Meer van Frozen: | |
| Merk: | Disney |
| Materiaal: | RVS |
Te vinden in de volgende categorieën:
Bezorging
-
Gratis verzenden vanaf € 45 in
- Afhalen bij ons filiaal in Ede
-
Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.
Dit vind je misschien ook leuk
-
Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - Dino29,99
-
Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - Eenhoorn29,99
-
Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - Animal Friends29,99
-
Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - PAW Patrol29,99
-
Mepal Bento Lunchbox Campus Groot - Frozen 216,99
-
Mepal Isoleerfles Flip-Up Campus 350 ml - Spiderman29,99
-
Drinkfles Kleur, 480ml5,75
-
Drinkfles Bidon Dino - 650ml4,99 2,79
-
Drinkfles 3D Waterfles Pokemon, 560ml18,99 9,99
-
Super Mario Metalen Drinkfles 700ml17,99
-
Stitch Broodtommel en Drinkbeker Set14,99
-
TOPModel Drinkbeker To-Go Festival Fun16,95
-
Smikkels RVS Thermos Drinkfles 350ml - Groen27,95
-
Drinkbeker met Rietje2,79
-
Pokémon Drinkfles met Rietje5,99
-
K3 Motiverende Drinkfles 1L19,99
-
Broodtrommel en Drinkbeker Set Minnie Mouse14,99
-
Smikkels RVS Thermos Drinkfles 350ml - Blauw27,95
Heb je een vraag over 'Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - Disney Frozen 2'?
Enkele velden zijn niet juist ingevuld:
Velden gemarkeerd met een * zijn verplichte velden.
-
Grootste assortiment van BE Van knutselsets tot knuffels en van spellen tot cadeautjes: met ruim 35.000 speelgoedartikelen vind je altijd iets speciaals.
-
Gratis retourneren Bij Lobbes ben je verzekerd van een mooie aankoop! Artikel niet naar wens? Je mag deze binnen 30 dagen gratis retourneren.
-
Gratis verzenden vanaf € 45 Bestellingen vanaf € 45 worden gratis verzonden. Voor een bestelling onder de € 45 betaal je € 5,99 verzendkosten.
Mepal Campus Isoleerfles Pop-up - Disney Frozen 2
-
Afmeting artikel: 20,7 x 7 x 6,5 cm, inhoud 350 mlAfmeting verpakking: 21 x 7,5 x 7,5 cmMerk: DisneyKarakter: FrozenMateriaal: RVS -
-